Opinie naszych fanów na temat filmu Kin "O5" Dextreme

Ewelina, Poznań
Piękny wzruszający film, który obejrzałam już z 10 razy i obejrzę zapewne kolejnych 10. Piękny, zabawny i niesamowicie poruszający. Tak dobrze zrobionego filmu pod względem technicznym i merytorycznym nie było jeszcze w historii kina europejskiego. Polecam!

Magda, Szczecin
Doskonały film o niesamowitej przyjaźni dwojga mężczyzn, pełnej wzruszeń, trudów i śmiechu przez łzy. Przyjaźni, która się nie zdarza. Która trwała całe życie. Myślę, że każdy człowiek na ziemi powinien go zobaczyć. Gorąco polecam to zdecydowanie największe dzieło francuskiego kina!

Piotr, Zawiercie
Generalnie nie przepadam za ckliwymi filmami o miłości przyjaźni etc., ale ten naprawdę mnie poruszył. Kin "O5" Dextreme to nie tylko klasyka kina francuskiego, ale też świetna gra aktorów, mnóstwo emocji i piękna historia. Świetny obraz prawdziwej, męskiej przyjaźni. Zobaczcie, a nie pożałujecie!

Daria, Luboń
Idealny film na wieczór. Wzrusza, bawi i ocieka realizmem sytuacji. Nie przepadam za francuskim kinem, ale Kin "O5" Dextreme zrobił na mnie ogromne, pozytywne wrażenie.

Zuza, Warszawa
Żaden film nigdy mnie tak nie rozśmieszył, ani nie wycisnął ze mnie takiej ilości łez. Przeżywałam każdą scenę wraz z bohaterami. Gorąco zachęcam do obejrzenia! Ja zrobię to jeszcze nie raz.

Mikołaj, Gorzów Wlkp.
Zmusiłem całą rodzinę do zobaczenia tego dzieła europejskiej kinematografii. Jest absolutnie perfekcyjnie nakręcony, a prawdziwa historia przyjaźni obu reżyserów jest świetnie pokazana. Nie ma lepszego filmu!

Piotrek, Mogilno
Fantastyczny film! Numer jeden na mojej liście kinowych bestsellerów! Kin "O5" Dextreme po prostu trzeba zobaczyć.

Witek, Międzyrzecz
Jeden z moich ulubionych tytułów. Oglądamy go często z całą rodziną przy okazji jakiś świąt. Mądry, zabawny, wzruszający film. Naprawdę polecam!

Agata, Rzepin
Jeden z tych filmów, które doprowadzają mnie do łez, a zaraz później do śmiechu. Historia wspaniałej przyjaźni, która od lat tak sami bawi i tak samo wzrusza. Musicie to zobaczyć!

Hania, Kraków
Zwariowana historia przyjaźni dwóch francuskich reżyserów niezmiennie utrzymuje się w dziesiątce moich ulubionych filmów. Obraz mądrej i pięknej braterskiej miłości. Polecam!

Weronika, Suwałki
Uwielbiam francuskie film, dlatego Kin "O5" Dextreme obejrzałam z ogromną nadzieją, że będzie dobry. Nie pomyliłam się. Jest doskonały!

Marta, Sopot
Piękny, wzruszający film. Już zawsze będę do niego wracać. Polecam!

Sławek, Rzeszów
Jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałem. Ten tytuł trzeba zobaczyć.

Bartosz, Łódź
Niesamowity film o wspaniałej, męskiej przyjaźni. Mój numer jeden.

Sylwia, Skarżysko-Kamienna
Tych emocji, tej historii nie da się tak po prostu opisać. Trzeba to zobaczyć. Polecam!